With Love MoNo

https://www.etsy.com/uk/shop/WithLoveMoNo

Kūdikio lovytės panaudojimas kitaip.

Leave a comment

Sveiki,norėjau pasidalinti,kaip galima panaudoti kūdikio lovelę (jau nebenaudojamą/palūžusią), kurios jums jau nebereikia. Abu mano “projektai” nėra iki galo užbaigti. Bet esmė matosi 🙂

  1.  Knygų lentyna. Reikės lovelės apačios, medžiagų atraižų,galbūt turite nebereikalingos vaiko patalynès? Ir plaktuko,vynukų ar karštų klijų arba susegėjo (skirto baldams).  Aš dariau viską iš galvos…  Ir naudojau susegėją. atsimatuokite medžiagėlės tiek, kad sulenkus tilptu daugiau nei puse knygos. 
  2. Palapinė. Vaikų džiaugsmas ir slaptavietė. Reikes lovelės šonų, virvės, daug medžiagos ar paklodės. (Aš sunaudojau apie 2,5 metro.) .Nebūtina siūti,galima tiesiog uždėti paklodę, adialą (vaikystėje juk visi manau statėme “būstines”). Surišau viršuje abi lovelės dalis abiejuose šonuose, taip pat ir apačioje praskėtus abi puses, kad gautusi trikampis,atsimatavus norimą palapinės plotį surišame abu galus.(žalias kaspinėlis apačioje foto)Surišau tam, kad palapinė liaudiškai tariant neišsiskėstu. Ir ant viršaus paklodė!! Vuolia!! Papraščiausias būdas padaryti indėno palapinę. Jei mokate siūti ar turit daug fantazijos galima prigalvoti ir daug įmantresnių ir idomesnių variantų.
  3. Liko man.pasiūti palapinei dugną, virš “durų” padaryti dekoraciją, bei sutvarkyt suplyšimą.. Bei patobulinti “sutvirtinimus” . Na bet viskam savas laikas.

Taip pat liko dadėti knygų lentynai skyrelių ir nupurkšti dažais.

O interneto platybėse galima rasti “n” panaudojimo būdų darže,namie… Va Pinterest idėjų dievas Pinterest Lovelės panaudojimo būdai (paspauskite čia).

Geros dienos!! Gerų idėjų!!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s